אודות

בשנת תש"ס {2000} החלו הרב דרור ואשתו מיכל, שליחי חב"ד בדרמסאלה שבהודו, להעביר סדנאות מקוריות ומעמיקות, מלוות בתהליכי צמיחה רוחנית ונפשית. הלימוד כלל עיון מרתק בכתבי הקבלה והחסידות במקביל לחוויה ישירה ומשמעותית.

כל קורס כלול מעושר רב של לימודי רוחניות צרופים מספרי הקבלה העתיקים, דרך ספרי החסידות ועד הסברים מעשיים המתאימים לחיי היום יום של כל אחד ואחת. התרגול כלל התבוננויות {מדיטציה}, תנועה, נשימה, התבודדות ומסעות בטבע, ציור, שירה, כתיבה יצירתית ועוד.

התהליך שהמשתתפים עברו אפשר להם להרפות ולהתבונן באור חדש על ההשגחה הפרטית המלווה אותם, ולבנות מחדש את השאיפות והמשמעות של חייהם. העבודה הפרטנית והדינמיקה הקבוצתית שנבנים במהלך הלימוד מגלים אוצרות נפלאים בנפש המשתתפים ומעניקים להם כוחות לשינוי וצמיחה.

העבודה האינטנסיבית ומלאת החיות וההפריה ההדדית הצמיחו את שיטת יחודא עליה תוכלו לקרוא בהרחבה בהמשך.

השליחות בדרמסאלה, שבצפון הודו, למרגלות ההימלאיה, במקום שאליו מגיעים אלפי מטיילים שנמצאים בעיצומו של מסע רוחני, הינו רקע מעולה וייחודי לעבודה פנימית. עם זאת הרב דרור ורעייתו לא הסתפקו בפעילות בהודו, ומדי שנה העבירו סדנאות באותה הרוח ברחבי הארץ ובעולם.

הרעיון של שיטת יחודא מאפשר למעשה להפוך את הלימוד לחווית חיים מחד וכן לחבר את חוויות החיים לעולם התורה מאידך. השזירה הזו נקראת בלשון הקבלה יחוד- כלומר חיבור וזיווג. העבודה הזו יוצרת הרמוניה ואחדות בכללות רבדי החיים. זהו המקור לשם יחודא.

מכללת יחודא בארץ מציעה למי שרוצה להתפתח נפשית ורוחנית, להכיר את אישיותו ולהביע אותה, להצטרף למסע מרתק למימוש שליחותו בעולם.

מכללת יחודא, ממוקמת ברחובות ומקיימת מגוון של קורסים, סדנאות, הרצאות ואירועים שמטרתם הינה התעלות רוחנית אמיתית, חיבור בין נשמות ומימוש עצמי בחיים הפרטיים שלך.

רוצה שנחזור אליך עם פרטים על הקורס הקרוב?

דילוג לתוכן