חייל, בשבילך בעורף!

שלום עליכם חיילים וחיילות יקרים ואהובים

שמי הרב דרור שאול, יחד עם משפחתי הננו השליחים של חב"ד בדרמסאלה, צפון הודו. בנוסף אנו מנהלים את מכללת יחודא ברחובות, בארצנו הקדושה.

בכל אופן, מאז פרוץ מלחמת שמחת תורה אנו מגויסים למען עם ישראל כאן בישראל.

מעבר לחלוקת משלוחי ציוד ומזון ברחבי הארץ בה אנו מעורבים, אנו רואים חשיבות עליונה בטיפוח העוצמה הנפשית והרוחנית של כלל הציבור היהודי, החיילים והחיילות בפרט.

כידוע, יחד עם החשיבות של החוסן הפיזי והאימונים הצבאיים, הצבא שלנו מבוסס על עולם של ערכים נצחיים, שמקורם בתורתנו הקדושה.

ככול שרוח הלחימה מגובה על ידי אמונה איתנה יותר, כל גדלה ההצלחה בידי עושי המלחמה כמו שכתוב:

כִּי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם הַהֹלֵךְ עִמָּכֶם לְהִלָּחֵם לָכֶם עִם אֹיְבֵיכֶם לְהוֹשִׁיעַ אֶתְכֶם {דברים כ', ד'}

חייל יקר!

אתה הרי מכיר מאמר חכמינו-זכרונם-לברכה: "כל המציל נפש אחת מישראל-כאילו הציל עולם ומלואו". אבל אתה וחבריך גם עושים את זה ולא רק על נפש אחת, אתם מחרפים-נפש להצלת כולנו אתה מבין אם כך, עד כמה אתה יקר לנו! נעשה ה-כ-ל שתשובו אתה וחבריך בריאים ושלמים הביתה.

"כיפת ברזל" אישית
הרבי מליובאוויטש לימד אותנו, הגנה מופלאה, אשר הוכיחה עצמה היטב בעבר והפעם מדובר על חיבור ישיר עם המקור: "אות אישית" שלך, בספר-תורה מיוחד, הנכתב ממש כעת לשלום חיילי צה"ל (סדיר, קבע ומערך המילואים). היא תשמור עליך ואתה "מסודר" בחיים!

הרבי למד זאת מנבואת דניאל על זמנינו: " וּבָעֵת הַהִיא יַעֲמֹד מִיכָאֵל הַשַּׂר הַגָּדוֹל הָעֹמֵד עַל בְּנֵי עַמֶּךָ וְהָיְתָה עֵת צָרָה אֲשֶׁר לֹא נִהְיְתָה מִהְיוֹת גּוֹי עַד הָעֵת הַהִיא וּבָעֵת הַהִיא יִמָּלֵט עַמְּךָ כָּל הַנִּמְצָא כָּתוּב בַּסֵּפֶר. ".

פשוט קח "אות" – והינצל מכל הצרות!
מה ש"אות" אחת יכולה לחולל התורה הרי מגינה ומצילה. אם כן, הרבי מבטיח שרכישת אות בספר-תורה מיוחד זה, תסיר את האיום הבטחוני ותעניק: בריאות, חיים, ילדים ופרנסה ברווח. תגרום לאחדות נעימה בין כולנו ותזרז את גאולתנו השלימה, לה כולנו מייחלים.

נכס משותף
הנחיית הרבי היא להפוך את ספר-התורה הרוחני, גם לנכס גשמי משותף. כאשר כל אחד קונה (באיזה סכום שהוא רוצה) "אות" אחת (בלבד)בספר וזוכה להיות – "בעלים משותף" יחד עם כל החיילים אשר רכשו אות בספר-התורה המיוחד הזה.

אתה כבר בפנים!
אנו שמחים לבשר לך, כי כבר רכשנו עבורך את ה"אות" שלך. אינך צריך לשלם, רק רשום את פרטיך האישיים וה"אות" תירשם על שמך וכרכושך לתמיד. (ניתן לרשום גם חברים).

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

אנו תקווה שתהנו מהתוכן ותשתפו, נשמח לעמוד לשרותכם בכל ענין, יחד ננצח ונזכה להביא בטחון אמיתי ונצחי לעם ישראל,

שמרו על עצמכם, ה' יהיה בעזרכם ותשובו בשלום לבתיכם

באהבה רבה

דרור שאול

רוצה שנחזור אליך עם פרטים על הקורס הקרוב?

דילוג לתוכן